103 știri noi în ultimele 24 de ore
3 septembrie 07:14

Superliga | "U" Cluj - Dinamo 1-0. Trupa lui Ioan Ovidiu Sabău, urcă pe primul loc.

Redactor: Adrian Rusu
Echipa Universitatea Cluj a învins luni seara, pe teren propriu, scor 1-0, formaţia bucureşteană Dinamo, în ultimul meci al etapei a opta din Superliga. Singurul gol al partidei a fost marcat în minutul 62 de Ovidiu Bic.

Spotmedia
Superliga: U Cluj învinge la limită Dinamo. "Câinii" au ratat ocazii mari de gol în prima repriză
Video | "U" Cluj - Dinamo 1-0. Bic le-a adus victoria "Șepcilor roșii"! Trupa lui Ioan Ovidiu Sabău, lider în SuperLigă
Adevarul
Universitatea Cluj - Dinamo schimbă liderul Superligii: meci strâns, decis de un gol
Superliga: Universitatea Cluj a învins Dinamo, scor 1-0. Clujenii sunt neînvinşi în acest sezon