50 știri noi în ultimele 24 de ore
12 martie 09:48

Meciul dintre Al Nassr și Al Ain s-a încheiat 4-4 la general, iar Al Ain a câștigat la loviturile de departajare.

Anamaria Tapescu
Meciul Al Nassr - Al Ain a fost un adevărat spectacol, cu Rahimi reușind o "dublă" de senzație în returul cu Al Nassr din sferturile Ligii Campionilor. Partida s-a încheiat 4-3 pentru Al Nassr, dar Al Ain a câștigat la general cu 4-4 înainte de loviturile de departajare.

AS.ro
Cristiano Ronaldo şi-a dus echipa la loviturile de departajare, în Al Nassr - Al Ain! Starul portughez a marcat din penalty - Antena Sport
BBC
Ronaldo's Al-Nassr lose in Asian Champions League
Al-Nassr, eliminată în sferturile Ligii Campionilor Asiei. Cristiano Ronaldo a ratat incredibil, singur în faţa porţii - VIDEO
Fanatik
Cristiano Ronaldo, gol din penalty și ratarea secolului în Al Nassr - Al Ain! Portughezul, out din Liga Campionilor Asiei după un meci nebun. Video - Fanatik.ro
Sport.ro
"Cum poate să dea așa de acolo?". A șutat pe lângă poartă și și-a pus mâinile în cap: ratare monumentală a lui Cristiano Ronaldo | Sport.ro
Ce nebunie! Cristiano Ronaldo a ratat din 3 metri și a fost ținta ironiilor: "El e GOAT?". Al-Nassr, OUT