103 știri noi în ultimele 24 de ore
23 august 07:25

CFR Cluj a învins echipa Pafos cu 1-0 în turul trei preliminar al Conference League. Dan Petrescu: ,,M-a îngrijorat arbitrajul, mi s-a părut că e cipriot.''

Redactor: Adrian Rusu
CFR Cluj a câștigat meciul cu Pafos, scor 1-0, în cadrul turului trei preliminar al Conference League. Golul a fost marcat de Korenica în minutul 16. Echipa CFR Cluj a jucat o perioadă în inferioritate numerică, după ce Ciprian Deac a primit cartonaș roșu în minutul 40.

Digi24
Conference League. CFR s-a impus în Gruia, deși a jucat jumătate de meci în 10. CFR Cluj - Pafos 1-0
Fanatik
Meriton Korenica, încrezător după CFR Cluj - Pafos 1-0: "Am rezolvat 50% din treabă"
DCNews
Ciprian Deac (CFR Cluj) a cedat nervos și a lovit cu pumnul un adversar în meciul cu FC Pafos, în play-off-ul Conference League. Rezultat la limită pentru ardeleni - Video
Agerpres
Fotbal: Victorie la limită pentru CFR Cluj, 1-0 cu FC Pafos, în play-off-ul Conference League
CFR Cluj a învins echipa lui Vlad Dragomir, Pafos, în prima manşă a play-off-ului Conference League. Clujenii au jucat în inferioritate numerică mai mult de o repriză