103 știri noi în ultimele 24 de ore
29 iulie 07:12

Superliga | Farul - FC Botoșani 0-1 / CFR Cluj – Universitatea Craiova 0-2. Oltenii au cucerit iar Ardealul!

Redactor: Adrian Rusu
Formaţia Farul Constanţa a fost învinsă, duminică, pe teren propriu, cu scorul de 1-0, de echipa FC Botoşani, într-un meci din etapa a treia a Superligii, în care a fost în superioritate numerică mai mult de jumătate de oră. Formaţia CFR Cluj a fost învinsă, duminică seară, pe teren propriu, cu scorul de 2-0, de echipa Universitatea Craiova, într-un meci din etapa a treia a Superligii. Golurile au fost marcate de Koljic ’51 şi Mitriţă ‘90+6.

We Love Sport
CFR Cluj – Universitatea Craiova 0-2. Oltenii au cucerit iar Ardealul
Fanatik
Costel Gâlcă a aprins speranțele în Bănie după CFR Cluj - Universitatea Craiova 0-2 : "Vrem să ne batem la titlu"
Video | CFR Cluj - Universitatea Craiova 0-2. Koljic și Mitriță au adus victoria oltenilor! Ardelenii au jucat în 10 din prima repriză
Superliga: Farul Constanţa, învinsă cu 1-0 de FC Botoşani. Adversarii au jucat în inferioritate numerică din minutul 56
Video | Farul - FC Botoșani 0-1. În inferioritate numerică, moldovenii au dat lovitura la Ovidiu
G4Media
Farul Constanţa, învinsă acasă cu 1-0 de FC Botoşani / Adversarii au jucat în inferioritate numerică din minutul 56 / Constănțenii nu au marcat niciun gol după primele 3 etape