41 știri noi în ultimele 24 de ore
vineri 09:42

Radu Drăgușin a fost eliminat, după numai opt minute, în victoria celor de la Tottenham, împotriva lui Qarabag, 3-0, din Europa League.

Gabriel Neagu
SURSA FOTO: FACEBOOK
Deși londonezii au rămas în inferioritate numerică din primele minute ale duelului, au reușit să obțină victoria, grație golurilor marcate de Brennan Johnson, Pape Sarr și Dominic Solanke. De partea cealaltă, Tural Bayramov a ratat un penalty pentru Qarabag. Tottenham se află pe locul 4, în faza grupei competiției.

Liga Europa: Tottenham - Qarabag 3-0, cu Drăguşin eliminat din minutul 8
Agerpres
Fotbal: Tottenham a câştigat în Europa League, deşi Drăguşin a fost eliminat în primele minute
Gafă incredibilă făcută de Radu Drăgușin! A luat roșu direct, după doar opt minute
Spotmedia
Radu Drăgușin, eliminat în meciul Tottenham - Qarabag din Europa League: Cum a luat "roșu" direct Video