103 știri noi în ultimele 24 de ore
8 aprilie 11:08

PAOK Salonic, antrenată de Răzvan Lucescu, a reușit o revenire spectaculoasă împotriva lui AEK Atena, terminând meciul cu scorul de 2-2.

Redactor: Gabriel Dumitrache
Rafail Georgiadis / Eurokinissi / imago sportfotodienst / Profimedia
După ce gazdele conduceau cu 2-0, PAOK a reușit să egaleze în ultimele 20 de minute ale meciului. Rezultatul a menținut echipa lui Lucescu pe primul loc în campionat, cu 67 de puncte, unul în fața lui AEK Atena. După meci, antrenorii Răzvan Lucescu și Matias Almeyda au avut un schimb de replici mai dur în drumul spre vestiar.

Sport.ro
Ce revenire! PAOK a remizat în derby-ul cu AEK, la finalul unui meci cu tensiuni între antrenori. Ce a declarat Răzvan Lucescu | Sport.ro
EVZ.ro
PAOK, antrenată de Răzvan Lucescu, rămâne pe primul loc după meciul cu AEK Atena - Evenimentul Zilei
Mediafax
Remiză importantă pentru Răzvan Lucescu în derby-ul Greciei cu AEK. PAOK a revenit de la 2-0
Grecia: AEK Atena - PAOK 2-2. Echipa lui Răzvan Lucescu a revenit de la 0-2
Revine senzațională pentru Răzvan Lucescu. Și-a păstrat primul loc cu un gol marcat în minutul 89
GSP
Răzvan Lucescu, copleșit de emoții după AEK - PAOK 2-2
Adevarul
Răzvan Lucescu, salvat în ultimul minut în derby-ul cu AEK. PAOK se menține pe primul loc în Grecia