103 știri noi în ultimele 24 de ore
21 iulie 11:37

Rapid a remizat 2-2 cu CFR Cluj, într-un meci disputat pe teren propriu. Golul egalizator al giuleștenilor a fost marcat în minutul 90+7.

Redactor: Gabriel Dumitrache
Razvan Pasarica/SPORT PICTURES / imago sportfotodienst / Profimedia
Rapid a obținut o remiză în fața campioanei en-titre, CFR Cluj, într-un meci în care s-a marcat de două ori în prelungiri. După ce CFR deschisese scorul, Rapid a reușit să egaleze în minutul 54, dar clujenii au preluat din nou conducerea. Cu toate acestea, echipa din Giulești a reușit să obțină un punct, gratie unui gol marcat în minutul 90+7.

Hot News
VIDEO SuperLiga: CFR Cluj scapă printre degete victoria în Giulești - Rapidul, la al doilea meci fără succes cu Neil Lennon pe bancă - HotNews.ro
Rapid - CFR Cluj, derby încins în Giulești! Un gol marcat la ultima fază "a aruncat tribunele în aer"
GSP
"Hoțule, hoțule, hoțule!" " 10 detalii observate de pe stadion la Rapid - CFR Cluj
Superliga: Rapid Bucureşti - CFR Cluj 2-2. Giuleştenii au egalat la ultima fază
Fanatik
"Farmecul vieţii" la Rapid - CFR Cluj 2-2: bişniţă cu locurile de parcare, Bîrligea, inamicul public numărul 1, Neil Lennon dezlănţuit! Galeria Rapidului, la primul meci fără Bocciu
Agerpres
Fotbal: Rapid a smuls egalul cu CFR Cluj (2-2), în Superligă
Spotmedia
Superliga: Rapid salvează la ultima fază un punct în derbiul feroviar cu CFR Cluj
Adevarul
Thriller în Giulești: Rapid a smuls un punct în minutul 7 al prelungirilor în meciul cu CFR Cluj
ProSport
Care e situația lui Albion Rrahmani, accidentat grav în Rapid București - CFR Cluj 2-2. Staff-ul din Giulești e în stare de alertă
Mediafax
Rapid a remizat cu CFR Cluj, în derby-ul etapei a 2-a din Superligă. Spectatorii veniţi la stadion, păcăliţi de STB
Monitorul Cluj
Rapid a smuls un egal cu CFR Cluj
EVZ.ro
CFR Cluj obține doar un egal cu Rapidul. Accidentare gravă a lui Rrahmani - Evenimentul Zilei
Gandul
Rapid - CFR Cluj 2-2 | Ce au declarat Neil Lennon și Dan Petrescu
Sport.ro
Neil Lennon nu s-a mai abținut. Gesturile făcute după ce Rapid a egalat-o pe CFR Cluj la ultima fază | Sport.ro