103 știri noi în ultimele 24 de ore
24 august 23:05

Parma a câștigat meciul împotriva lui AC Milan cu scorul de 2-1, în etapa a doua din Serie A. Dennis Man a înscris primul gol al meciului în minutul 2.

Redactor: Anamaria Tapescu
Parma a obținut o victorie importantă în fața celor de la AC Milan, marcând de două ori în prima repriză. Dennis Man a deschis scorul în minutul 2, iar echipa a reușit să marcheze golul victoriei în minutul 77. Acest rezultat aduce Parma la patru puncte în clasament după primele două etape.

Serie A: Dennis Man marchează din nou, Parma - AC Milan 2-1
Adevarul
Dennis Man, providențial pentru Parma în victoria cu AC Milan. Reacția presei italiene după capodopera românului VIDEO
Stirile ProTV
Dennis Man a marcat în poarta Milanului, iar Parma a obținut un succes istoric | VIDEO
Video | Parma - AC Milan 2-1. Dennis Man a înscris în minutul 2, iar echipa sa a obținut primul succes al sezonului în Serie A