98 știri noi în ultimele 24 de ore
28 februarie 07:37

Oțelul Galați și CFR Cluj au terminat la egalitate, scor 2-2, într-un meci din etapa a 28-a a Superligii.

Redactor: Adrian Rusu
Partida s-a încheiat la egalitate, fiecare echipă reușind să marcheze câte două goluri. Oțelul Galați a deschis scorul prin Alexandru Mihai Pop, dar CFR Cluj a întors rezultatul în avantajul lor. Echipa gazdă a reușit să egaleze în ultimele minute ale meciului, dintr-un penalty transformat de Juri Cisotti.

EVZ.ro
Oțelul Galați și CFR Cluj au încheiat la egalitate un meci încins. Finalul a fost dramatic - Evenimentul Zilei
DCNews
Oțelul lui Dorinel Munteanu o încurcă pe CFR Cluj. Final nebun de meci la Galați - Video
Agerpres
Fotbal: Oţelul Galaţi - CFR Cluj 2-2, în Superligă
Spotmedia
Superliga: CFR Cluj se împiedică de Oțelul, la Galați, și pierde puncte importante
Mediafax
CFR Cluj face un pas greşit în lupta la titlu. Echipa lui Adrian Mutu, egalată de Oţelul Galaţi în prelungiri