103 știri noi în ultimele 24 de ore
25 iulie 08:08

Paris 2024 | Argentina - Maroc 1-2. Scandal uriaș la primul meci de fotbal. Golul Argentinei, anulat la VAR după două ore!

Redactor: Adrian Rusu
Meciul dintre Argentina şi Maroc, scor 1-2, disputat miercuri în cadrul turneului olimpic de fotbal masculin, a fost suspendat de arbitru timp de aproape două ore după ce spectatorii au intrat pe teren, în timp ce VAR-ul verifica un posibil ofsaid la golul egalizator al argentinienilor. În cele din urmă, meciul a fost reluat după aproximativ două ore de pauză, iar VAR-ul a anulat golul Argentinei, așa că scorul final a fost 1-2.

Spotmedia
Argentina - Maroc, meci fabulos la JO: Întrerupere de două ore, incidente cu fanii, gol marcat în minutul 90+16 și anulat incredibil
Hot News
VIDEO Jocurile Olimpice Paris 2024: Scandal uriaș la primul meci de fotbal - Ovidiu Hațegan era în camera VAR / Cum a reacționat Lionel Messi - HotNews.ro
EVZ.ro
Olimpiada a început cu un scandal de proporții. Incidente grave la meciul Argentina - Maroc (1-2)
Paris 2024: Fără precedent! Meciul Argentina - Maroc, 1-2, a fost întrerupt aproape două ore înainte de a se disputa ultimele patru minute
Sport.ro
Uluitor: Golul Argentinei, anulat la VAR după două ore! Jucătorii, chemați de la vestiare pentru a juca încă 3 minute | Sport.ro