107 știri noi în ultimele 24 de ore
16 iulie 11:20

Maccabi Tel Aviv a cucerit Supercupa Israelului înaintea duelului cu FCSB! Pintilii și Charalambous au fost pe stadion.

Redactor: Adrian Rusu
Maccabi Tel Aviv a învins-o în Supercupa Israelului pe Maccabi Petach Tikva cu scorul de 2-0. Viitorul adversar al FCSB-ului din Champions League a deschis scorul după doar 14 minute prin Eran Zahavi. Scorul final a fost stabilit de Matan Hozez în prelungirile partidei , în minutul 90+4.

GSP
Maccabi Tel Aviv, viitoarea adversară a FCSB-ului, a câștigat Supercupa Israelului! Pintilii și Charalambous au fost pe stadion
Atenție, FCSB! Maccabi Tel Aviv a câștigat un nou trofeu înaintea meciurilor directe din Champions League
Sport.ro
Maccabi Tel Aviv a cucerit Supercupa Israelului înaintea duelului cu FCSB! Reacția antrenorului | Sport.ro
Fanatik
Maccabi Tel Aviv, moral excelent înainte de "dubla" cu FCSB! Israelienii au câștigat un trofeu și au făcut spectacol sub privirile lui Charalambous și Pintilii