110 știri noi în ultimele 24 de ore
6 august 23:08

Campioana României a remizat cu Sparta Praga, scor 1-1, în prima manşă a turului trei preliminar al Ligii Campionilor.

Redactor: Adrian Rusu
Campioana României a deschis scorul prin Joyskim Dawa, dar s-a văzut egalată în minutul 78. Pentru Sparta Praga a înscris Olatunji (78). În minutul 90+3, Kairinen a marcat pentru Sparta Praga, dar golul a fost anulat din cauza unui fault în atac la Edjouma. Echipa calificată în play-off-ul Champions League, ultima fază înainte de grupe, va fi decisă peste o săptămână, pe 13 august, la București.

Digi24
FCSB a remizat cu Sparta Praga, scor 1-1, în prima manşă a turului 3 preliminar al Ligii Campionilor. Cehii, gol anulat în minutul 90+3
gsp
Sparta Praga - FCSB 1-1 » Campioana României supraviețuiește finalului de foc și va lupta la București pentru calificare!
Agerpres
Fotbal: FCSB a remizat în deplasare cu Sparta Praga, 1-1, în preliminariile Ligii Campionilor
Observator news
Sparta Praga - FCSB 1-1, în turul 3 preliminar al Ligii Campionilor. Gol anulat pentru cehi, în minutul 93
FCSB a remizat cu Sparta Praga, scor 1-1, în prima manşă a turului trei preliminar al Ligii Campionilor. Cehii au avut un gol anulat în minutul 90+3