106 știri noi în ultimele 24 de ore
31 iulie 23:07

Campioana României s-a calificat în turul trei preliminar al Ligii Campionilor datorită unui gol marcat de William Baeten în minutul 90 | Maccabi Tel Aviv - FCSB 0-1.

Redactor: Adrian Rusu
Formaţia FCSB s-a calificat, miercuri seară, în turul trei preliminar al Ligii Campionilor, trecând în turul doi preliminar de Maccabi Tel Aviv. În tur, la Bucureşti, scorul a fost 1-1. Returul de la Budapesta a fost câştigat cu 1-0 de bucureşteni datorită unui gol marcat în minutul 90.

digisport
Maccabi Tel Aviv - FCSB 0-1. Calificareee! Baeten a dat lovitura și a trimis-o pe FCSB în turul trei Champions League
Fanatik
Când se va juca FCSB - Sparta Praga, în turul 3 preliminar Champions League. Adversar de top pentru echipa lui Gigi Becali
Stirile ProTV
FCSB s-a calificat în turul trei al Ligii Campionilor după ce a învins Maccabi Tel Aviv cu 1-0. Gol marcat în ultimul minut
FCSB s-a calificat în turul trei preliminar al Ligii Campionilor datorită unui gol marcat în minutul 90 în returul cu Maccabi Tel Aviv
Hot News
Visul UCL continuă! FCSB o elimină pe Maccabi în minutul 90! - HotNews.ro
Agerpres
Fotbal: FCSB, calificată dramatic în turul 3 preliminar al Ligii Campionilor, după 1-0 cu..