47 știri noi în ultimele 24 de ore
3 iunie 07:25

Echipa franceză FC Metz, antrenată de Laszlo Boloni, a retrogradat în liga secundă după un meci de baraj cu AS St Etienne.

Adrian Rusu
FC Metz nu a reușit să se salveze de la retrogradare. După ce a pierdut turul barajului cu Saint Etienne (1-2), echipa pregătită de Ladislau Boloni a condus cu 2-1 după 90 de minute și a împins meciul în prelungiri, însă un gol târziu marcat de oaspeți i-a trimis în liga secundă.

Adevarul
Laszlo Boloni a retrogradat cu Metz în liga secundă din Franța, după 2-2 cu St Etienne
Digi24
Ladislau Boloni a retrogradat cu Metz în liga secundă, după 2-2 cu AS St Etienne
Hot News
Ligue 1: Ladislau Boloni a retrogradat cu Metz, după un retur dramatic
Franţa: Laszlo Boloni a retrogradat cu Metz în liga secundă, după 2-2 cu AS St Etienne
Meci dramatic pentru Bölöni în Franța: echipa lui a retrogradat după ce a primit gol în minutul 117