Parcurge rapid sumarul știrilor și vezi cum sunt tratate în diferite publicații!
49 știri noi în ultimele 24 de ore
23 februarie 19:24

FC Hermannstadt a câștigat meciul împotriva FCU Craiova cu 1-0, obținând trei puncte importante pentru locul de play-off.

Petru Nicolaescu
main event image
Sport
Facebook: Fotbal Club Universitatea Craiova
Echipa FC Hermannstadt a obținut o victorie importantă în fața formației FCU Craiova, scor 1-0, în primul meci al etapei a 27-a din Superligă. Unicul gol al partidei a fost marcat de Ruben Fonseca în minutul 88. Cu acest rezultat, FC Hermannstadt se află pe locul 6, în timp ce FCU Craiova ocupă locul 12 în clasament.

SURSE

Ziare.com
Hermannstadt e pe loc de play-off după meciul cu FCU Craiova. Inspirația antrenorului Măldărășanu
G4Media
FC Hermannstadt a învins FCU Craiova, scor 1-0, în debutul etapei a 27-a din Superligă
Digi Sport
Video | Hermannstadt - FCU Craiova 1-0. Sibienii au urcat pe loc de play-off
Sport.ro
FC Hermannstadt - FCU Craiova 1-0. Sibienii dau lovitura în minutul 88 și urcă în play-off | Sport.ro
Mediafax
Superliga: FCHermannstadt şi FCU Craiova au deschis etapa a 27-a
Digi Sport
Live Video&Text | Hermannstadt - FCU Craiova 1-0, ACUM, în direct la Digi Sport 1. Sibienii dau lovitura pe final
Descarcă cea mai avansată aplicație de știri din România!
Feed personalizat de știri și notificări într-o experiență mai interactivă.