Parcurge rapid sumarul știrilor și vezi cum sunt tratate în diferite publicații!
95 știri noi în ultimele 24 de ore
20 august 07:45

Superliga | Farul - Hermannstadt 3-2. Victorie pentru Farul la meciul 500 ca manager al lui Hagi.

Redactor: Adrian Rusu
main event image
Sport
Rivaldinho a deschis scorul în minutul 7, din pasa lui Gabi Iancu, însă oaspeţii au reuşit egalarea în startul reprizei secunde, minutul 48, prin superbul şut al lui Alessandro Murgia. După numai trei minute Narek Grigoryan a redus în avantaj gazdele, pentru ca în minutul 57 acelaşi jucător să centreze şi Rivaldinho să reuşească dubla, marcând cu o lovitură de cap. Dragoş Iancu a marcat pentru sibieni în minutul 83, stabilind scorul final.

SURSE

Hot News
Victorie pentru Farul la meciul 500 ca manager al lui Hagi, 3-2 cu FC Hermannstadt - HotNews.ro
GSP
Farul o învinge pe Hermannstadt la capătul unei meci "nebun" " Cadou pentru Gică Hagi la meciul #500 în Superliga
Fanatik
Gică Hagi, un nou discurs manifest după Farul - Hermannstadt 3-2: "Eu sunt fotbalist, nu sunt miliardar. Într-o zi lucrurile se vor opri"
Digi Sport
Video | Farul - Hermannstadt 3-2. Meci nebun la Ovidiu! "Marinarii" scapă de ultima poziție din clasament
Descarcă cea mai avansată aplicație de știri din România!
Feed personalizat de știri și notificări într-o experiență mai interactivă.