48 știri noi în ultimele 24 de ore
24 februarie 19:26

Empoli a câștigat meciul împotriva lui Sassuolo cu scorul de 3-2, în Serie A, iar românul Răzvan Marin a oferit două pase de gol

Gabriel Neagu
Răzvan Marin a fost integralist în victoria împotriva lui Sassuolo. Empoli a dominat prima repriză, dar Sassuolo a reușit să egaleze de două ori. În cele din urmă, gazdele au marcat golul victoriei în minutul patru al prelungirilor. Cu această victorie, Empoli a urcat pe locul 13 în clasamentul Serie A.

Serie A: Empoli s-a impus la Sassuolo, scor 3-2. Răzvan Marin a dat două pase de gol
Victorie mare pentru echipa lui Răzvan Marin. Românul a fost decisiv
Răzvan Marin, "Omul meciului", chiar în fața lui Boloca! A dat două pase de gol în victoria dramatică a lui Empoli
GSP
Răzvan Marin, prestație stelară într-un thriller cu 5 goluri, decis în prelungiri