113 știri noi în ultimele 24 de ore
20 iunie 07:10

EURO 2024 | Scoția - Elveția 1-1. Un alt gol spectaculos din afara careului îi apropie pe elvețieni de optimi.

Reprezentativa Elveţiei a remizat, miercuri, la Koln, scor 1-1, cu selecţionata Scoţiei, în etapa a doua a grupei A de la Euro 2024. Scoţienii au deschis scorul în minutul 13, prin McTominay. Pentru Elveţia a egalat Shaqiri, în minutul 26.

We Love Sport
Scoția - Elveția 1-1. Un alt gol spectaculos din afara careului îi apropie pe elvețieni de optimile Euro 2024
G4Media
UEFA Euro 2024: Scoția și Elveția își împart punctele după un meci strâns, terminat 1-1 / Programul meciurilor de joi: se joacă derbyul Spania-Italia
Euro 2024: Elveţia a remizat cu Scoţia, scor 1-1, în grupa A
Ungaria e ca și eliminată de la Euro 2024, după rezultatul de la Scoția - Elveția