Parcurge rapid sumarul știrilor și vezi cum sunt tratate în diferite publicații!
47 știri noi în ultimele 24 de ore
21 mai 10:02

Dinamo București a câștigat meciul cu Csikszereda, scor 2-0, în turul barajului de promovare/menținere în Superliga.

Gabriel Dumitrache
main event image
Sport
Inquam Photos / Bogdan Buda
Cu sprijinul a peste 30.000 de fani prezenți pe Arena Națională, Dinamo a dominat meciul, ratând o serie de ocazii de gol în prima repriză. Echipa a deschis scorul în minutul 46 prin Dennis Politic, care a marcat din nou în minutul 73. Csikszereda va încerca să recupereze în meciul retur de pe teren propriu.

SURSE

Spotmedia
Superliga: Dinamo învinge Csikszereda și are prima șansă la salvarea de la retrogradare în urma barajului
Stirile ProTV
Dinamo - Csikszereda 2-0, în primul meci al barajului pentru Superligă. Peste 30.000 de suporteri pe Arena Națională
News.ro
Baraj promovare/menţinere Superliga: Dinamo - AFK Csikszereda, scor 2-0
Adevarul
Dinamo a învins-o pe Csikszereda în prima manşă a barajului pentru Superligă
Agerpres
Fotbal: Dinamo a învins-o pe FK Csikszereda cu 2-0, în prima manşă a barajului pentru Superligă
B1TV
Dinamo a învins FK Csikszereda cu 2-0, în prima manşă a barajului pentru Superligă - B1TV.ro
DCNews
Politic o ține în viață pe Dinamo după meciul cu Csikszereda, în prima manşă a barajului pentru Superligă / Video
Gandul
Dinamo, victorie importantă la BARAJ! Manșa retur cu Csikszereda va fi peste o săptămână
Descarcă cea mai avansată aplicație de știri din România!
Feed personalizat de știri și notificări într-o experiență mai interactivă.