103 știri noi în ultimele 24 de ore
10 august 00:14

Campioana României a învins, vineri seară, pe teren propriu, cu scorul de 3-2, echipa Farul Constanţa, în probabil cel mai frumos meci al campionatului!

Redactor: Adrian Rusu
Campioana României a învins, vineri seară, pe teren propriu, cu scorul de 3-2, echipa Farul Constanţa, într-un meci din etapa a cincea a Superligii, în care a revenit în ultimele minute de la 1-2. Au marcat: Ştefănescu ’42, Olaru ’87, ‘90+4 (penalti) / Vînă ‘5, Grigoryan ‘43.

We Love Sport
FCSB - Farul 3-2. Cel mai frumos meci al campionatului!
Superliga: FCSB - Farul, scor 3-2. Gazdele au revenit de la 1-2 cu goluri marcate în ultimele minute. Ultima reuşită a fost din penalti
Video | FCSB - Farul 3-2. Final dramatic! Gazdele au reușit "remontada", după un penalty dictat cu intervenția VAR
Final incredibil în FCSB - Farul. O echipă iese din criză. Răsturnare de scor, în prelungiri
Spotmedia
Superliga: FCSB întoarce scorul și învinge Farul cu două goluri marcate pe final