103 știri noi în ultimele 24 de ore
18 august 07:56

Parma și Fiorentina au remizat, scor 1-1, în prima etapă a Serie A. Dennis Man a deschis scorul pentru Parma.

Redactor: Gabriel Dumitrache
IPA Sport/ABACA / Abaca Press / Profimedia
Parma a început meciul agresiv, iar Man a deschis scorul cu un șut excepțional. Cu toate acestea, Fiorentina a reușit să egaleze în a doua repriză, printr-o execuție superbă a lui Biraghi. Valentin Mihăilă a ratat două ocazii importante în debutul partidei, iar Dennis Man a fost înlocuit în minutul 65.

Video | Parma - Fiorentina 1-1. Dennis Man a marcat primul gol al "Cruciaților" din noul sezon! Mihăilă a fost și el titular
Agerpres
Fotbal: Dennis Man a marcat pentru Parma în Serie A
Adevarul
Dennis Man, gol senzațional la prima partidă a sezonului în Serie A. Isterie creată de reușita "omului meciului" VIDEO
Serie A: Man a marcat şi Parma a făcut egal cu Fiorentina, 1-1
Fanatik
Dennis Man, omul meciului Parma - Fiorentina 1-1! Ce notă a primit și Valentin Mihăilă
Spotmedia
Dennis Man, gol spectaculos pentru Parma, contra Fiorentinei, în Serie A Video
Fanatik
Dennis Man, gol superb în prima etapă din Serie A! Internaționalul român a deschis scorul în Parma - Fiorentina cu un golazo. Video
Sport.ro
Dennis Man, elogiat în Italia și declarat MVP: "Strălucește în toată splendoarea sa" Nota primită de Mihăilă | Sport.ro