Parcurge rapid sumarul știrilor și vezi cum sunt tratate în diferite publicații!
47 știri noi în ultimele 24 de ore
13 februarie 22:22

CSM Constanţa a pierdut meciul cu Fuchse Berlin în EHF European League, deși a condus la pauză

Gabriel Neagu
main event image
Sport
Echipa CSM Constanţa a fost învinsă de Fuchse Berlin, cu scorul de 32-29, în primul meci din Grupa a IV-a principală a EHF European League. Constănțenii au condus în prima repriză, cu scorul de 15-14, dar oaspeții au preluat controlul și au obținut victoria. Cei mai buni marcatori au fost Valentino Ravnic și Jerry Tollbring, ambii cu 7 reușite.

SURSE

Cotidianul
CSM Constanţa, învinsă de Fuchse Berlin
Ziare.com
Cum s-a descurcat CSM Constanța contra deținătoarei trofeului din European League
News.ro
Handbal masculin: CSM Constanţa, înfrângere cu Fuchse Berlin, deţinătoarea European League, în grupa principală IV
Digi Sport
Video | CSM Constanța - Fuchse Berlin 29-32. Pas greșit pentru constănțeni în European League