47 știri noi în ultimele 24 de ore
24 martie 21:13

CSM București s-a calificat în sferturile Ligii Campionilor la handbal feminin după ce a învins Krim Ljubljana.

Anamaria Tapescu
Echipa CSM București s-a calificat în sferturile Ligii Campionilor la handbal feminin, după ce a învins formația Krim Ljubljana, cu scorul general de 60-48. Principalele marcatoare ale meciului au fost Neagu, cu 7 goluri, și Gutierrez, cu 6 goluri. Aceasta va juca în sferturi împotriva Metz Handball.

Handbal feminin: CSM Bucureşti, victorie cu Krim şi se califică în sferturile Ligii Campionilor; adversară: Metz Handball
Cotidianul
''Tigroaicele'' s-au calificat în sferturile Ligii Campionilor
EVZ.ro
CSM București merge în "sferturile" Ligii Campionilor la Handbal. Victorie cu Krim - Evenimentul Zilei
Video | Victorie mare! CSM București a învins-o și în retur pe Krim și s-a calificat în "sferturile" Ligii Campionilor
Digi24
CSM Bucureşti s-a calificat în sferturile Ligii Campionilor. Va întâlni câștigătoarea grupei în care a evoluat Rapid