Parcurge rapid sumarul știrilor și vezi cum sunt tratate în diferite publicații!
47 știri noi în ultimele 24 de ore
18 februarie 17:46

CSM București a pierdut meciul cu Odense, ratând calificarea directă în sferturile Ligii Campionilor la handbal feminin.

Gabriel Dumitrache
main event image
Sport
Razvan Pasarica / Sport News / Profimedia
Echipa CSM București a fost învinsă de Odense, scor 29-25, încheind pe locul 4 în grupa A a Ligii Campionilor. Astfel, CSM va juca optimile de finală cu Krim Ljubljana. Gyor și Odense s-au calificat direct în sferturi, în timp ce echipele de pe locurile 3-6 vor juca optimi cu formațiile din grupa B.

SURSE

G4Media
CSM Bucureşti ratează calificarea directă în sferturile Ligii Campionilor după înfrângerea cu Odense / Româncele joacă în optimi cu Krim Ljubljana
Spotmedia
CSM București ratează calificarea în sferturile Ligii Campionilor
Ziare.com
CSM București, eșec dureros în ultimul meci din grupele Ligii Campionilor. Echipa Cristinei Neagu are un adversar tare în play-off
News.ro
Handbal feminin: CSM Bucureşti, înfrângere cu Odense şi ratează calificarea directă în sferturile Ligi Campionilor
Descarcă cea mai avansată aplicație de știri din România!
Feed personalizat de știri și notificări într-o experiență mai interactivă.