50 știri noi în ultimele 24 de ore
marți 07:24

Superliga | CS Universitatea Craiova - Unirea Slobozia 3-0. Oltenii au urcat pe locul doi!

Adrian Rusu
Craiova a deschis scorul în minutul 38, când Baiaram a înscris cu o lovitură de cap, din centrarea lui Andrei Ivan. După patru minute, Baiaram a marcat din aproape aceeaşi poziţie, dar de această dată din centrarea lui Bancu. Alexandru Mitriţă a stabilit scorul final în minutul 90+5.

Universitatea Craiova a urcat pe locul doi! Victorie la scor în disputa cu Slobozia
Superliga: CS Universitatea Craiova - Unirea Slobozia, scor 3-0
DCNews
CSU Craiova se apropie de liderul "U" Cluj după rezultatul obținut cu Unirea Slobozia
Ce a spus Costel Gâlcă, după ce Universitatea Craiova a învins-o cu 3-0 pe Unirea Slobozia
Fanatik
Adrian Mihalcea, resemnat după Universitatea Craiova - Unirea Slobozia 3-0. "Jucătorii trebuie să își schimbe atitudinea"