Parcurge rapid sumarul știrilor și vezi cum sunt tratate în diferite publicații!
48 știri noi în ultimele 24 de ore
3 februarie 21:15

CFR Cluj a câștigat cu 2-1 meciul împotriva Petrolului Ploiești, cu grație unui gol marcat în prelungiri

Gabriel Neagu
main event image
Sport
CFR Cluj a reușit să obțină o victorie dramatică în fața Petrolului Ploiești, după ce a fost condusă cu 1-0. Echipa clujeană a reușit să revină și să își adjudece cele trei puncte, golul victoriei fiind marcat de Ciprian Deac în minutul 90+4. Pentru Petrolul, acesta este doar al doilea eșec din acest sezon pe teren propriu

SURSE

Cotidianul
Victorie dramatică pentru CFR Cluj cu Petrolul Ploieşti
Monitorul Cluj
Victorie dramatică pentru CFR Cluj în deplasare cu Petrolul Ploiești, în Superligă
GSP
Petrolul
GSP
Antrenorul de la Petrolul a răbufnit: "Meritam victoria, nu eram mulțumim cu egalul"
Digi Sport
Exclusiv | Ion Crăciunescu a dat verdictul în cazul fazei controversate care a decis meciul Petrolul - CFR Cluj
Sport.ro
Reacția lui Adi Mutu după Petrolul - CFR: "Asta le-am spus băieților" | Sport.ro
GSP
Specialiștii se contrazic la faza care a decis Petrolul - CFR Cluj: "99% asta e decizia corectă!" vs "E fault!"
Digi Sport
Ce le-a transmis Christian Irobiso colegilor de la Petrolul, după ce CFR Cluj a marcat la ultima fază
Sport.ro
Florin Pîrvu, reacție neașteptată după înfrângerea cu CFR Cluj | Sport.ro
GSP
Duckadam îl avertizează pe Adrian Mutu: "Acolo e marea problemă la CFR"
Digi Sport
Ce le-a reproșat Adrian Mutu fotbaliștilor de la CFR Cluj, după victoria dramatică pe terenul Petrolului
Spotmedia
Verdictul lui Ion Crăciunescu după arbitrajul controversat de la Petrolul - CFR Cluj
Descarcă cea mai avansată aplicație de știri din România!
Feed personalizat de știri și notificări într-o experiență mai interactivă.