Parcurge rapid sumarul știrilor și vezi cum sunt tratate în diferite publicații!

Barcelona a pierdut cu 2-1 în Liga Campionilor împotriva lui AS Monaco.

Gabriel Dumitrache
main event image
Sport
FRED PORCU / imago sportfotodienst / Profimedia
Înfrângerea a venit într-un meci în care Barcelona a jucat mai mult de 80 de minute în inferioritate numerică, după ce fundașul Eric Garcia a fost eliminat în urma unui fault asupra lui Takumi Minamino. Monaco a deschis scorul în minutul 17, prin Maghnes Akliouche, iar Barcelona a reușit să egaleze prin Lamine Yamal. George Ilenikhena a adus victoria echipei Monaco în minutul 71.

News.ro
Liga Campionilor: FC Barcelona, învinsă de Monaco / Atletico, victorie cu gol în minutul 90
Agerpres
Fotbal: FC Barcelona, învinsă de AS Monaco în Liga Campionilor
Digi Sport
Video | AS Monaco - Barcelona 2-1. Primul eșec al lui Hansi Flick pe banca catalanilor