Parcurge rapid sumarul știrilor și vezi cum sunt tratate în diferite publicații!
50 știri noi în ultimele 24 de ore
26 septembrie 08:26

La Liga | Girona - Rayo Vallecano 0-0 / FC Barcelona - Getafe 1-0. Andrei Rațiu a fost folosit pe postul de mijlocaș dreapta.

Adrian Rusu
main event image
Sport
Andrei Rațiu (26 de ani) a jucat toate minutele în meciul Girona și Rayo Vallecano, terminat la egalitate, scor 0-0, în runda a 7-a din LaLiga. Fundașul român a fost folosit pe o poziție nouă, cea de mijlocaș dreapta. Barcelona a învins, miercuri seară, pe teren propriu, cu scorul de 1-0, echipa Getafe. Golul a fost marcat de Lewandowski, în minutul 20.

SURSE

Ziare.com
Barcelona are un început perfect de sezon: 7 din 7 pentru catalani! Ce a făcut Andrei Rațiu
Fanatik
Andrei Rațiu, folosit pe un post inedit la Rayo Vallecano. Ce notă a primit pentru prestația din remiza albă cu Girona
Descarcă cea mai avansată aplicație de știri din România!
Feed personalizat de știri și notificări într-o experiență mai interactivă.