81 știri noi în ultimele 24 de ore
11 februarie 18:59

West Ham a suferit o umilință teribilă, după ce a pierdut cu scorul de 6-0 duelul cu concitadina, Arsenal

Redactor: Gabriel Neagu
Meciul a fost un dezastru pentru West Ham, care s-a văzut condusă cu 4-0 de Arsenal în prima repriză. Mulți suporteri ai gazdelor au părăsit stadionul până la incheierea primului act, iar la final, doar câțiva fani mai rămăseseră. Momentul decisiv a fost golul marcat de Declan Rice, fostul erou al lui West Ham. Arsenal ajunge la 4 victorii consecutive.

The Guardian EU
Bukayo Saka and Declan Rice run riot as Arsenal trounce woeful West Ham
Video | West Ham - Arsenal 0-6. Spectacol făcut de "Tunari" / Aston Villa - Man. United, 18:30, DGS 2
independent.co.uk
Declan Rice completes West Ham's humiliation to leave David Moyes on the brink
GSP
Fanii lui West Ham au părăsit stadionul înaintea pauzei meciului cu Arsenal, din Premier League
GSP
Fani lui West Ham au părăsit stadionul înaintea pauzei meciului cu Arsenal, din Premier League
Video | N-au mai suportat umilința! Fanii lui West Ham au plecat acasă înainte de pauza meciului cu Arsenal: "Cea mai frumoasă imagine"