103 știri noi în ultimele 24 de ore
19 august 08:30

La Liga | Real Sociedad - Rayo Vallecano 1-2. Andrei Rațiu, titular în prima etapă din Spania.

Redactor: Adrian Rusu
Rayo Vallecano a reuşit prima victorie după nouă ani în faţa bascilor de la Real Sociedad. Pe Reale Arena, Jorge de Frutos a deschis scorul pentru oaspeţi, în minutul 67, iar Camello S. a pus pe tabelă scorul de 2-0 în minutul 84. Gazdele au marcat un gol, târziu, în minutul 90+8, prin Martin Zubimendi.

Reacția fanilor lui Rayo Vallecano, după ce Andrei Rațiu a fost aproape de un gol "de pus în ramă"
Fanatik
Andrei Rațiu, aproape de gol în Real Sociedad - Rayo Vallecano! Ocazie uriașă pentru "Sonic". Video
Ce gol ar fi fost! Andrei Rațiu, titular în prima etapă din Spania. Execuția spectaculoasă a românului VIDEO
La Liga: Rayo Vallecano, cu Raţiu titular, a câştigat la San Sebastian, 2-1 cu Real Sociedad
Sport.ro
Ce au scris spaniolii despre Andrei Rațiu după victoria lui Rayo Vallecano în fața lui Real Sociedad | Sport.ro