109 știri noi în ultimele 24 de ore
acum 5 ore

Superliga | UTA Arad - Poli Iași 0-0 / Unirea Slobozia - Rapid București 1-2.

Redactor: Adrian Rusu
Echipa UTA Arad a terminat la egalitate, luni, pe teren propriu, scor 0-0, cu formaţia Poli Iaşi, într-un meci contând pentru etapa a zecea din Superligă. <br /> <br /> Echipa bucureşteană Rapid a învins luni seara, pe teren propriu, scor 2-1, formaţia Unirea Slobozia, în ultimul meci al etapei a zecea din Superliga. În minutul 25, Rareş Pop a reușit şă deschidă scorul din pasa lui Christensen. Pospelov a egalat în minutul 31, din careu, dar giuleştenii au trecut din nou în avantaj în minutul 60, când Rareş Pop a şutat sub transversală, din careu.

We Love Sport
Unirea Slobozia - Rapid 1-2 | Giuleștenii dansează pe muzică Pop
Mediafax
Remiză albă între UTA Arad şi Poli Iaşi în penultimul meci al etapei din Superligă
Fanatik
Mircea Rednic, dezamăgit după UTA Arad - Poli Iași 0-0: "E o luptă între suporteri și conducere"
Hot News
SuperLiga: Rapid, victorie cu Unirea Slobozia. Rareș Pop, eroul surprinzător al lui Marius Șumudică - HotNews.ro
Superliga: Rapid a învins Unirea Slobozia, scor 2-1, în ultimul meci al etapei a X-a