58 știri noi în ultimele 24 de ore
4 iunie 07:24

Roland-Garros: Novak Djokovic a reușit să se califice în sferturile de finală după o victorie dificilă în cinci seturi împotriva lui Francisco Cerundolo.

Djokovic a câștigat meciul împotriva lui Cerundolo cu scorul de 6-1, 5-7, 3-6, 7-5, 6-3, după un joc de peste patru ore și jumătate. Acesta a avut de înfruntat dificultăți, resimțind dureri la genunchi, dar a reușit să revină spectaculos și să obțină calificarea.

Sport.ro
Are nouă vieți! Djokovic revine incredibil și "driblează" o eliminare-surpriză în optimile Roland Garros 2024 | Sport.ro
Hot News
Novak Djokovic, calificare fantastică în sferturile Roland Garros - Revenire impresionantă a liderului ATP
Acest om are șapte vieți! Accidentat și condus de adversarul său, Novak Djokovic a revenit miraculos și s-a calificat în sferturi la Roland Garros
BBC
French Open 2024 results: Novak Djokovic beats Francesco Cerundolo at Roland Garros
Încă un meci epic pentru Novak Djokovici. S-a calificat în sferturi la Roland Garros, după cinci seturi şi patru ore şi 39 de minute de joc. Record de victorii în grand slam
G4Media
Novak Djokovic s-a calificat în sferturi la Roland Garros, după cinci seturi şi patru ore şi 39 de minute de joc / Record de victorii în grand slam
France24
Djokovic into French Open quarter-finals after five-set thriller
independent.co.uk
Novak Djokovic limps to quarter-finals after longest French Open match of career
B1TV
Novak Djokovic, calificare și revenire fantastice în sferturile Roland Garros - B1TV.ro
The Guardian EU
Djokovic pushed to edge by Cerúndolo but fights back to reach quarter-finals
Cotidianul
Djokovic, "thiller" de aproape cinci ore
DCNews
Novak Djokovic, record de victorii în turneele de Grand Slam. S-a calificat în sferturi la Roland Garros 2024 / Video
Le Monde
Novak Djokovic wins record 370th Slam match but isn't sure he can continue at the French Open
France24
Djokovic unsure about rest of French Open after record win
Spotmedia
Novak Djokovic, în sferturi la Roland Garros după un meci-maraton: Record de victorii la turneele Grand Slam